+48 575 052 205 kancelaria@ks-s.pl

Adwokat

Dobry adwokat od rozwodów Lublin

Myślisz o dobrym adwokacie od rozwodów w Lublinie? Szykujesz się do procesu rozwodowego? Pamiętaj, że rządzi nim bardzo wiele zasad, które nie zawsze będą oczywiste dla osoby, która nie posiada doświadczenia i wiedzy prawniczej. Właśnie dlatego nigdy nie powinieneś reprezentować się przed sądem samodzielnie. Niezależnie od tego, czy jesteś stroną pozwaną, czy powodem, sprawę wygrać pomoże Ci dobry adwokat rozwodowy. Dlaczego warto zdecydować się na jego usługi?

Dobry prawnik od rozwodów

Pamiętaj, że w trakcie procesu rozwodowego nie zostanie rozstrzygnięte jedynie to, czy rozwód zostanie udzielony (a jeśli tak, to z czyjej winy). Wynik procesu ma wpływ na bardzo poważne kwestie- między innymi na to, w jaki sposób zostanie podzielony majątek, czy który rodzic przejmuje większą część władzy rodzicielskiej. Jedynie dobry prawnik od rozwodów Lublin będzie w stanie wpłynąć na przebieg postępowania w taki sposób, by sąd rozpatrzył wszelkie wątpliwości, jakie pojawiły się w danej sprawie, na Twoją korzyść. Pamiętaj, że podczas rozprawy sądowej nie wystarczy przedstawienie Twoich racji i opinii- musisz także umiejętnie wytłumaczyć sędziemu, dlaczego są one słuszne i zgodne z przepisami prawa. W tym właśnie pomoże Ci zaś dobry adwokat od rozwodów Lublin.

O pomoc w sprawach rozwodowych powinieneś zwrócić się do dobrego, doświadczonego i  znającego się na swoim fachu specjalisty. Pamiętaj, że jedynie wysokiej klasy prawnik będzie w stanie w kompleksowy sposób świadczyć swoje usługi- zwłaszcza że zobowiązany jest on do pomagania Ci na kilka różnych sposobów.

Pełnomocnictwo podczas postępowania sądowego

Sędziowie prowadzący sprawy o rozwody Lublin mają prawo wezwać do sądu obie strony postępowania, w bardzo wielu różnych sytuacjach. Najczęściej sąd wezwie Cię po to, aby dokonać Twojego przesłuchania- w takim przypadku musisz stawić się w sądzie osobiście, choć jeden raz, aby sędzie mógł zapoznać się z Twoim stanowiskiem. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z usług adwokata od rozwodów, wówczas przejmie on w Twoim imieniu większość przyszłych obowiązków tego typu. Adwokat rozwodowy z Lublina reprezentował będzie Twoje interesy nie tylko przed sądem podczas rozprawy rozwodowej, ale i podczas przygotowań do niej. Wyręczy Cię między innymi w sporządzeniu i składaniu wniosków, czy też przesłucha w Twoim imieniu osoby powołane na świadków.

Szybsze tempo postępowania dzięki wyeliminowaniu prostych błędów

To zupełnie naturalne, że swoją sprawę rozwodową chcesz mieć jak najszybciej za sobą — wszak sam fakt rozwodu jest dla Ciebie niewątpliwie stresującym doświadczeniem. O ile nawet najlepszy adwokat od rozwodów z Lublina nie wpłynie na to, jakie tempo pracy ma dany sąd, o tyle jego pomoc pozwoli w porę wychwycić ewentualne błędy i braki w pozwach, czy wnioskach. Pamiętaj, że każdy taki błąd może doprowadzić do znacznego wydłużenia postępowania, chociażby dlatego, że sąd musi wyznaczyć Ci dodatkowy termin na uzupełnienie braków formalnych. Warto więc upewnić się zawczasu, że cała dokumentacja jest przygotowana i wypełniona poprawnie, w czym pomoże Ci adwokat rozwody Lublin.

Pomoc przy odwołaniu

Pamiętaj, że, nawet jeśli w sądzie pierwszej instancji zapadł negatywny dla Ciebie wyrok, nie znaczy to jeszcze, że przegrałeś sprawę rozwodową. Nadal masz bowiem możliwość złożenia odwołania, czyli apelacji od takiego wyroku. Również w tym pomoże Ci adwokat rozwodowy z Lublina. Przeprowadzi Cię on bezpiecznie przez cały ten proces — począwszy od złożenia wniosku o uzasadnienie wyroku, poprzez skompletowanie odpowiedniej dokumentacji, aż po kompleksowe reprezentowanie Cię przed sądem drugiej instancji. Decydując się na jego pomoc, masz pewność, że apelacja zostanie terminowo i skutecznie wniesiona, co da Ci szansę na dalszą obronę swoich interesów. Pamiętaj, że dobry adwokat od rozwodów Lublin pomoże Ci apelację i obsłuży Twoją sprawę nawet wtedy, gdy przed sądem pierwszej instancji reprezentowałeś się samodzielnie.

Stały kontakt i pełna transparentność

Dobry, skuteczny adwokat od rozwodów z Lublina będzie zawsze do Twojej dyspozycji, by rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania. Zawsze możesz liczyć na jego wsparcie, a także na przejrzystość w prowadzeniu Twojej sprawy. Cechuje go indywidualne podejście do każdej z prowadzonych spraw. Uczciwie i rzetelnie oceni, jakie są rzeczywiste szanse uzyskania korzystnego dla Ciebie wyroku, oraz, w przypadku niekorzystnego wyroku wydanego przez sąd pierwszej instancji, czy apelacja w ogóle ma sens. Niezależnie od tego, jak skomplikowane mogą być rozwody Lublin, dobry prawnik zawsze walczy o jak najlepszy wynik rozprawy dla swojego klienta — nigdy jednak nie naraża go na dodatkowe koszta, wiedząc, że dana sprawa jest i tak przegrana.

O czym należy pamiętać podczas postępowania rozwodowego?

Podczas współpracy z prawnikiem niezwykle kluczowe jest wzajemne zaufanie. Podobnie jak Ty możesz liczyć na to, że dobry prawnik od rozwodów Lublin będzie zawsze reprezentował Twoje interesu dążąc do jak najkorzystniejszego rozstrzygnięcia, oraz że nie zdradzi szczegółów sprawy stronie trzeciej — tak Ty również musisz okazać się godnym zaufania partnerem.

Nigdy więc nie podejmuj żadnych negocjacji ze współmałżonkiem, a tym bardziej nie ujawniaj mu istotnych szczegółów sprawy bez wiedzy i zgody swojego prawnika. Pamiętaj, że wszelkie informacje, które być może nawet całkowicie niepostrzeżenie wyjawisz przeciwnej stronie postępowania, ta może spróbować wykorzystać przeciwko Tobie na drodze sądowej.

Z drugiej strony nie powinieneś ograniczać kontaktów dzieci ze swoim współmałżonkiem. Jak z pewnością wyjaśni Ci każdy adwokat rozwodowy z Lublina, druga strona może wykorzystać ten fakt przeciwko Tobie w sądzie. 

Pamiętaj, że ze swoim pełnomocnikiem musisz być całkowicie szczery i omówić z nim powinieneś absolutnie wszelkie szczegóły sprawy, nawet jeśli dana sytuacja nie przedstawia Cię w najkorzystniejszym świetle. Druga strona postępowania i tak wykorzysta ją wówczas przeciwko Tobie. Tylko pełna szczerość pozwoli Ci zaś przygotować wspólnie z adwokatem odpowiednią linię obrony.

rozwody Lublin
adwokat rozwody Lublin
dobry prawnik od rozwodów Lublin
adwokat rozwodowy z Lublina
dobry adwokat od rozwodów Lublin